Unlimited Potential Income Thru Online Investment

Topic locked
  • Reply
Unlimited Potential income thru online investment Nov 06, 2006
SwissCash Investment Plan gives the Opportunity to everyone to invest money with a fixed income payment schedule. Payment schedules are very clear and known to all investors with 300% returns in 15 months.

SwissCash Returns:
Month : 1, 2 & 3 - 10% monthly
Month : 4, 5 & 6 - 15% monthly
Month : 7, 8 & 9 - 20% monthly
Month : 10, 11 & 12 - 25% monthly
Month : 13, 14 & 15 - 30% monthly
How to Sign Up into Swisscash Investment Community? Log on to My Financial Site Go to “Join Us” , complete the Join Form by filling all particulars with valid information only. Bear in mind that you would need an introducer ID because the Swiss Opportunity is through invitation only. Temporary Member ID will last for 14 days. Login to your Member navigation panel. Go to “ Swiss Payment Transfer (TT), Payment – instruction; follow the TT instruction step by step carefully. After you have done your TT to Swiss Mutual Fund, go to TT notification to inform the Swiss back office administration ( Standard fees: contact your local bank ) Once Swiss Mutual Fund has received your TT, you can Invest the money in the program. Login to your Member navigation panel, Go to “Swiss Investment Facility”, Click Activation ( $30 USD ) and start Invest… Investment Plan : SIP15300. (Minimum investment USD 100 and Maximum USD 100,000.) If you need assistance you may Call or SMS me at +6082376201 / +60198887916 or email to swissworld2u@yahoo.com.my
Yahoo Msgr: : ark4nor

“Trust Yourself To Trust Your Money To Work For You”
المستثمرين

أقدم أطيب التحيات وأصدق التهاني إلى جميع المستشارين الماليين، والمخططين، والمدراء للإنجازات المالية والشخصية التي تحققت. لقد حققت SwissCash نمواً استثنائياً وغير اعتيادي خلال الأشهر العشرين الماضية (من أبريل 2005 إلى ديسمبر 2006) في العديد من المناطق حول العالم، وذلك نتيجة لالتزامكم وللخطط الموثوقة التي نعتمدها في مجال الاستثمار. لقد حققت هذه الشركة إنجازات تجاوزت كل الأهداف والتوقعات. فبعد أكثر من 30 عاماً في السوق المالي، لم يسبق لي أن شاهدت برنامجاً مالياً لديه ما يقدمه أكثر مما لدى SwissCash ، وهذا البرنامج ينمو بشكل ناجح، وبالاتجاه الصحيح، ويعد بتقديم المزيد في المستقبل. نعم، هذا صحيح: هناك المزيد لنقدمه لكم!

لقد تسبّب نجاح SwissCash حول العالم ببروز عدد من المسائل :

1. بدأت وحدات مالية أخرى مشابهة لـ SwissCash بالترويج لاستثمارات مماثلة باستخدام SwissCash كنموذج.
2. قامت بعض الشركات القائمة على الاحتيال والتي يديرها أشخاص غير مسؤولين بإنشاء منتجات تبدو كمنتجات SwissCash وقامت بالترويج لها لدى مستثمرين غير مدركين لهذا الأمر، مدعين بأنها أصلية.

دعوني أشرح لكم بإيجاز كيفية تمايزنا عن الآخرين وكيف نخطط للبقاء في المقدمة:

1. إننا نستخدم نماذج الاستثمارات الصحيحة لاستثمار الفرص بالحد الأدنى من المخاطر، وأعلى العائدات، وبأنظمة ضرائب منخفضة أو بلا ضرائب.
2. إننا نختار الشركاء المناسبين الذين يمكنهم أن يوفروا لنا أقنية استثمار من خلال وسائل استثمار خاصة بهم، مما يؤدي إلى الحصول على عائدات عالية وبمخاطر أقل.
3. إننا نربط شركتنا بسلطات قضائية تقدم أقصى مرونة للطريقة التي نقوم من خلالها بإدارة محافظنا الاستثمارية.
4. إننا نستخدم الأقنية المصرفية والمالية الأكثر توفيراً ومرونة لاستثماراتنا.
5. إننا نستخدم أساليب فعالة جداً لإدارة صناديقنا المالية بهدف إعفائنا من العديد من الرسوم والضرائب، وكذلك من البروتوكولات التنظيمية غير الضرورية التي يمكنها أن تحد من إمكانياتنا الاستثمارية.
6. إننا نستخدم أحدث تقنيات ويب عبر الإنترنت مع مشاركة بسيطة تقدمها مكاتب فعلية ومستندات مطبوعة؛ وبالتالي فإن تكاليفنا غير المباشرة منخفضة للغاية.
7. إننا نعمد وبشكل متواصل إلى إصدار منتجات مالية جديدة ومبتكرة تزيد من قيمة المحافظ الاستثمارية للمستثمرين.

إننا نترجم كل هذه الأمور إلى عائدات عالية نستفيد منها نحن ومستثمرونا. قد يجد بعض المدراء الماليين أن التقنيات والأساليب التي نستخدمها غير مألوفة وغير شفافة بالنسبة إلى السوق. غير أننا نرى أن النجاح يعادل العائدات الجيدة. إننا نرى في الاستثمار الجيد أرباحاً جيدة. لقد عملت Swiss Mutual Fund في العقود الستة الماضية مع حشد من الشركات بهدف توفير مثل هذه العائدات المربحة. وقد أثبتنا أن النجاح نفسه يمكن تكراره من خلال SwissCash ، وسيطتها إلى المستثمرين العالميين. وبالتالي:

1. بالنسبة إلى المؤسسات المالية الأخرى التي تقدم برامج مماثلة:
إننا ننصح أولئك الذين يسعون إلى الاستثمار توخي الحذر، إذ أن تلك المؤسسات الأخرى قد لا تكون قادرة على العمل وفقاً لمعايير SwissCash ، على الرغم من أنها تدعي أنه باستطاعتها تقديم أكثر من ذلك. إذا لم يتحقق مستوى العائدات التي تم وعدكم بها، فإننا نحذركم مسبقاً من أن هذه المؤسسات تختلف عن SwissCash.

2. بالنسبة إلى الشركات القائمة على الاحتيال والتي يديرها أطراف غير مسؤولين والتي قامت بإنشاء منتجات تبدو كمنتجات SwissCash وقامت بالترويج لها لدى مستثمرين غير مدركين لهذا الأمر، مدعين بأنها أصلية.
إننا نوصي بشدة بالابتعاد عن هذه الاستثمارات، وذلك نظراً لعدم قانونيتها وللمخاطر الشديدة التي تنطوي عليها. لقد تلقيت شخصياً شكاوى من مستثمرين قاموا بالاستثمار في مثل هذه الشركات الاحتيالية، لاعتقادهم بأن تلك الشركات توفر خدمات جيدة مثلها مثل SwissCash ؛ وقد خسروا أموالهم نتيجة لذلك. إننا نحذركم من أن تلك الشركات ليست كـ SwissCash ، لذا فأنتم تخاطرون بخسارة أموالكم في أية استثمارات مستقبلية معها.

إن التوصيات التي أقدمها لا تهدف إلى التدخل في خياراتكم الشخصية. ولكن عندما تقوم شركات استثمار أخرى بربط نفسها بشركة SwissCash ، فأنا أعتبر أنه من واجبي أن أبيّن الاختلافات والمخاطر. إننا في Swiss Mutual Fund و SwissCash ، نؤمن بإعلامكم فقط بما يمكننا تحقيقه، وبالقيمة المضافة التي يمكننا أن نقدمه لحياتكم وحريتكم المالية.

أرجو منكم انتظار إعلاني في نهاية شهر نوفمبر 2006 عن منتج مالي جديد من SwissCash سوف ينقل هذا البرنامج إلى مستوى آخر من التنافس، والإثارة، والإنجازات!

أشكركم على اهتمامكم.

أطيب التحيات،

مايكل مانسفيلد
كبير المدراء الماليين
SwissCash International Ltd
اولین اعلامیه
امروز ما، رسماً SwissCash (بخش مشاوره تأمین نیروی انسانی) را افتتاح می كنیم. نمایندگان SwissCash از چند ماه پیش به طور آزمایشی مشغول به كار شدند اما اکنون به صورت رسمی کار خود را آغاز کردند. این شرکت در حال حاضر با حدود 50 نماینده فعال در سراسر جهان مشغول به كار است.

نمایندگان SwissCash از طرف شرکت موظفند تا بین امتیازهای الكترونیكی سوئیس (Swiss e-points) و سرمایه گذاران سراسر دنیا که مایل هستند در EMF (مؤسسه رهنی اروپا)، SIP (برنامه سرمایه گذاری پس انداز) و دستاوردهای مالی جدیدی که در آینده عرضه می شوند، سرمایه گذاری كنند، روابط تجاری برقرار نمایند. نمایندگان برای خدماتی که به سرمایه گذاران در سرتاسر جهان عرضه می کنند، درصدی از سود نهایی شرکت را به خود اختصاص می دهند.

مطابق با آگهی رسمی SwissCash ، از این به بعد Swiss Mutual Fund از سرمایه گذاران سراسر جهان حواله نقدی وارده را بصورت تلفنی نمی پذیرد. کلیه تبادلات باید از طریق نمایندگان منتخب ما انجام شود. بدین ترتیب فرصتی در اختیار نمایندگان ما (و تا حدی سرمایه گذاران) قرار خواهد گرفت تا شبکه و کانال بازاریابی قدرتمندی را ایجاد كنند. بنابراین آنها در این برنامه ركن اصلی دروازه پرداخت سوئیس را تشکیل می دهند. در 18 ماه آینده، ما تصمیم داریم دروازه پرداخت منحصر به فرد خود را راه اندازی کنیم تا از آن طریق دسترسی به اکثر شرکت های سرمایه گذاری قابل اطمینان و همچنین به پایگاه داده ای ممكن شود و از این طریق بهرمندی از سود برای همگان میسر شود.

نقاط ضعف:
بنا به دلایل امنیتی، همه نمایندگان SwissCash در وب سایت SwissCash نمایش داده نمی شوند. سرمایه گذار جدید در منطقه، كه هنوز SwissCash با نمایندگان محلی آن منطقه روابط رسمی برقرار نکرده است، از شانس کمتری برای شرکت فعالانه در پایگاه مالی ما برخوردار است.

راهكارها:
SwissCash به پیشرفت روزافزون و منسجم مشاوران و طراحان مالی خود اعتقاد دارد. با گذشت زمان، و پیشرفت شبکه سرمایه گذاری سوئیس، نمایندگان بیشتری به خدمت گرفته می شوند تا امکان انجام تبادلات بیشتری را فراهم کنند. در 2 تا 5 سال آینده، یک شبکه قدرتمند بوجود خواهد آمد كه متشکل از نمایندگانی است که جهت تبلیغ انواع دستاوردهای مالی با شركت ارتباط تنگاتنگی دارند. نمایندگان همچنین به عنوان یک ناظر در خدمت مدیران منطقه هستند و بر روند کار نظارت دارند تا از فعالیت سرمایه گذاران بی توجهی که روشهای تبلیغی نادرستی را در پیش گرفتند و شرایط استفاده از SwissCash را نقض کرده و اعتبار این شركت را زیر سؤال می برند، جلوگیری به عمل آورند.

چه کسی می تواند یک نماینده باشد؟
کلیه مشاوران مالی سوئیس در منطقه های مختلف، که ماهیانه از SFP حقوقی معادل با 100000 دلار آمریکا دریافت می کنند (بر طبق پروتکلهای "مشتری خود را بشناسید" و توصیه مدیران منطقه ای)

دومین اعلامیه

Swiss Mutual Fund در سه (3) ماه گذشته، با استفاده از وسایل نقلیه شخص ثالث با نقص جزئی، در آسیا، آفریقا، اروپا، آمریكا و آمریكای جنوبی، انجام كارهای مربوط به برخی از "حواله های نقدی صادره" SwissCash را به خارج از سازمان محول كرده است. در خاتمه، گروه مشاورین ما از نتایج بدست آمده رضایت کامل دارند. بنابراین از اول دسامبر 2006، انجام همه كارهای مربوط به "حواله نقدی صارده" SwissCash با وسیله نقلیه شخص ثالث در قاره مربوطه، به خارج از سازمان محول خواهد شد تا پرداخت سریع انجام شود و هزینه تبادل و نقل و انتقال برای سرمایه گذاران مقرون به صرفه باشد.

نتیجه - SwissCash پیشتاز

بعد از در نظر گرفتن دقیق همه جوانب این دو تصمیم نهایی گرفته می شود:

1. ما در حال حاضر در حدود 170000 سرمایه گذار در 6 قاره داریم که این تعداد به میزان 30-20 درصد در هر ماه رو به افزایش است
2. ما در 30 روز گذشته به غیر از ثبت نام های انجام شده از طریق اینترنت، به طور میانگین در هر روز كاری بانك، 1270 "حواله تلگرافی/تلفنی وارده" از مشتریان یا سرمایه گذارانی دریافت كردیم که هیچكدام از مراحل KYC (شناخت مشتری) برای آنها طی نشده است. مردم هیجان زیادی برای سرمایه گذاری در SwissCash دارند. پیش بینی می کنیم این میزان در هر 6 ماه دو برابر شود.
3. به طور متوسط در 30 روز گذشته، ما بیش از 1000 "حواله نقدی صادره" در هر روز كاری داشته ایم. پیش بینی می شود به خصوص بعد از افتتاح EMF و دیگر دستاوردهای مالی، این تبادلات در مدت 6 تا 12 ماه آینده 4 برابر شود.
4. ما علاوه بر مدیران منطقه ای که اخیراً با آنها قرار داد بسته ایم به یک سیستم پیشتیبانی سازمان یافته تر و اقتصادی و بدور از جنجال نیاز داریم، زیرا ما در حال رشد و جهانی شدن هستیم.
5. در حقیقت ما تصمیم گرفته ایم تا با تكیه بر راهكار بانكداری الكترونیكی سوئیس، قابلیت آن در زمینه پرداخت جهانی افزایش یابد و نه تنها دستاوردهای مالی SwissCash ، بلكه دیگر شركت های سرمایه گذاری با همین شهرت و اعتبار نیز پشتیبانی شوند.
6. با در نظر گرفتن همه این موارد، مجمع مشاورین ما بر این اعتقادند که با تکیه بر یک شبکه وکانال نمایندگی قدرتمند جهانی، می توانیم در مدت زمان کمتری به هدفهای خود برسیم.
7. با محول كردن پرداختهای صادره به شركای منطقه ای، ما معتقدیم كه می توانیم برای مدت طولانی، بدون مشكل و سریعتر و اقتصادی تر برنامه خود را اجرا كنیم.

باید در نظر داشت كه با ارائه تسهیلات در زمینه تبادل از سوی مؤسسات معتبر، پیش بینی می كنیم در SwissCash با تکیه بر سرمایه های شما و در نظر گرفتن سه نکته زیر سود بیشتری را کسب کنیم:

1. بیشترین سود برای سرمایه گذاری به شما تعلق خواهد گرفت.
2. دستاوردهای جدید سرمایه گذاری سازمان یافته هر ساله معرفی خواهد شد.
3. تجارت در قالب تسهیلات بانکداری الکترونیکی سوئیس، بطور مطمئن ارائه خواهد شد. برنامه تبدیل بانکداری الکترونیکی سوئیس به یک پایگاه جهانی در دست بررسی است.

فقط با تکیه بر این شعار "نتیجه خوب كار ما نشانگر قدرت ماست"، در SwissCash ما بیش از پیش عزم خود را جزم کرده ایم که همچنان بهترین فرصتهای مالی را برای شما ایجاد کنیم.

با تقدیم احترام
میشل منزفیلد
مدیر امور مالی
شرکت بین المللی SwissCash با مسئولیت محدود

ark4nor
Dubai Expat Wannabe

• Reply
Re: Unlimited Potential income thru online investment Nov 06, 2006
ark4nor wrote:“Trust Yourself To Trust Your Money To Work For You”

I do....but not with you
mraph33
Dubai Expat Helper