Is There Anyone From Ex Yugoslav?

Topic locked
  • Reply
Is there anyone from ex Yugoslav? Jan 01, 2009
Hello, is there anyone from ex Yugoslav between members of DF (Dubai forum)? I wish to come to Dubai & find job, but it will be the best if i can get info abt UAE from people from ex Yugoslav...

Hvala....

Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Jan 05, 2009
Yes of course. I can try to help in any way. Rodjen u Bosni, zivio u Kanadi.

H
ADPM
UAE, Dubai Forum starter
Posts: 1

  • Reply
Jan 14, 2009
evo i mene, rodjen u Sloveniji
majolo
Dubai Forum Visitor
Posts: 16

  • Reply
Feb 22, 2009
ADPM & majolo,

jako mi je drago da ste mi se javili:)))))))))
Kao sto rekoh u svom prvom mailu, namjeravam tamo doci i okusati srecu, ali se jako brinem po pitanju posla. Moze li ikakva pomoc? Je li sada tesko pronaci posao u Dubai s obzirom na postojecu krizu? Ima li sanse da iz BiH nesto dogovorim (po pitanju posla) pa da tek onda dodjem dole? Ili je jedini put da dodjem u Dubai pa da probam? Odakle da krenem? Zavrsila sam inace Filoz. fax, govorim engleski, a arapski pasivno, dosad sam radila u medijima...


Is there chance for me....
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Feb 26, 2009
Bosniana wrote:ADPM & majolo,

jako mi je drago da ste mi se javili:)))))))))
Kao sto rekoh u svom prvom mailu, namjeravam tamo doci i okusati srecu, ali se jako brinem po pitanju posla. Moze li ikakva pomoc? Je li sada tesko pronaci posao u Dubai s obzirom na postojecu krizu? Ima li sanse da iz BiH nesto dogovorim (po pitanju posla) pa da tek onda dodjem dole? Ili je jedini put da dodjem u Dubai pa da probam? Odakle da krenem? Zavrsila sam inace Filoz. fax, govorim engleski, a arapski pasivno, dosad sam radila u medijima...


Is there chance for me....


cao, u pravu si, nije bas dobra situacija sada sa poslom, puno ljudi gubi posao i vraca se kuci. Ali ipak neke firme uzimaju nove ljude, posto sada mogu dobiti talentirane ljude koji traze posao.
Ja ti preporucujem, da posaljes svoj CV nekoj od agencija za zaposljavanje i onda ides dalje.

pozdrav
majolo
Dubai Forum Visitor
Posts: 16

  • Reply
Feb 26, 2009
Hvala ti:)

Ja bih te jos zamolila da mi, ako imas jos neku ideju ili, pak, firmu, u vidu, javi mi please.

Hvala ti....
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Mar 03, 2009
Bosniana wrote:Hvala ti:)

Ja bih te jos zamolila da mi, ako imas jos neku ideju ili, pak, firmu, u vidu, javi mi please.

Hvala ti....


cao, evo ti link od firme koju ima jedna moja prijateljica (Luisa), mozes jim poslati CV, mozda pisi njoj na mejl i kazi da znas mene (Mario)

mozda ce pomoci :)

see ya
majolo
Dubai Forum Visitor
Posts: 16

  • Reply
Mar 03, 2009
ufff zaboravio sam na link :)))

wwwfrasermillscom
majolo
Dubai Forum Visitor
Posts: 16

  • Reply
Mar 06, 2009
Hahahahhahahahah, kako god, hvala na pokusaju, u narednom javljanju ocekujem i link:))))))))))
Pozzz
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Mar 06, 2009
Hahahahahah, a ja jos gora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tek skontah da je ovo na dnu tvoga posta adresa kompanije:))))
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Mar 07, 2009
............
majolo
Dubai Forum Visitor
Posts: 16

  • Reply
Jun 07, 2009
Mario, evo mene opet:) S obzirom na recesiju u cijelom svijetu, prestala sam s potragom za poslom u UAE, a evo sada razmisljam da opet pocnem. Treba mi tvoja pomoc oko procjene stanja dole, da li znas postoje li firme koje regrutuje radnike iz ex YU i slicno? Je li pametno traziti sada posao u UAE? Hvala ti. Svaka informacija je dragocjena.
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Jun 09, 2009
Cao Bosanac, jos nisam u mogucnosti da saljem privatne poruke na forumu, pa, je li mi mozes poslati neku mail adresu na koju ti se mogu javiti?

Hvala:)



ADPM wrote:Yes of course. I can try to help in any way. Rodjen u Bosni, zivio u Kanadi.

H
Bosniana
Dubai Forum Visitor
Posts: 10

  • Reply
Re: Is There Anyone From Ex Yugoslav? Feb 03, 2011
Ahahah ja tek vidjela ovu temu...Bosanko nema ti ovdje stele...nece te cak ni 'cinjenica' sto poznas Maria izvuci :D

Nego ukucas na google JOBS IN DUBAI pa ces tamo naci ponude, i mozes upload svoj CV pa cekas da ti se neko javi sa ponudom.
Shamoosa
Dubai forums Addict
Posts: 241

  • Reply
Re: Is There Anyone From Ex Yugoslav? Nov 30, 2011
hi

anyone :)) from ex Yuga :)

i amfrom Croatia

stay cool:))
TYNA
Dubai Forum Guest
Posts: 3
Location: Croatia

  • Reply
Re: Is There Anyone From Ex Yugoslav? Nov 30, 2011
I am from ex Yuga. Jucer smo cekali sejka k'o sto smo nekad Tita...zamalo da zapjevam: Druze Sejk mi ti se kunemo ahahahhaha

Naravno ja sam iz Bosne. I hajd da malo reklamiram imate na FB grupe Bosanci u Dubaiu, Bosnians in Dubai i Bosanci i Hercegovci u Dubaiju :D

Za Hrvate ne znam imaju li kakvu grupu, ali kod nas je internacionalna atmosfera pa bujrum :D
Shamoosa
Dubai forums Addict
Posts: 241

posting in Dubai Expat Help ForumForum Rules

Return to Dubai Expat Help Forum